ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Воскресенье, 08 Ноябрь 2015 12:52

Сексуально "хворий" журналіст Ахметова поставив ультиматум Ляшку Избранное

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

Сьогодні в Україні відчутно стерта грань між журналістикою та аматорством молодих поколінь.

На жаль, в більшості випадках громадську думку створюють ті, котрим давно вже пора «йти на лікування» в прямому сенсі цього слова.


Одним із таких цікавих випадків «захворювання» є журналіст молодіжного каналу НЛО-тв Василь Крутчак, близький друг «кишенькового» ведучого Ківалова та Ахметова – Олексій Дурнев.


Ні для кого не секрет, що канал НЛО –тв., як і більшість продуктів Рената Ахметова створенні для маніпулювання думкою населення в свою користь.


Канал з відсутністю моралі зовсім не звертає увагу на цензуру, грань порозумінь і моральні устої в суспільстві. Так в маловідомій передачі «Люмпен -шоу», яка є продуктом каналу, транслюється відверте знущання в нецензурній лексиці над першими особами держави. Як не дивно, тільки представників Влади чи опозиції до Влади вони активно «лають» в своїй програмі, проте ніяк не чіпають 5 колону Кремля «Опозиційний блок» та всіх тих, хто мав відношення до «Партії Регіонів».


Активно займаються вони і партією, котра в опозиції до влади та стоїть рішуче за чергове недопущення до Влади 5-колони Кремля.


Радикальна партія Олега Ляшка на чолі зі своїм лідером в особливій «почесті» від представників телеканалу.


Наприклад, Василь Крутчак на своїй сторінці в Фейсбук повідомив про те, що час Ляшка на каяття сплив і сьогодні на НЛО-тв всі дізнаються скільки коштує Тарифний Майдан


Все було би і нічого, добру справу роблять «журналісти», якби не одне але…


Сторінка громадського журналіста майорить сексуальними збоченнями в пості за постом.


Моральні цінності навряд чи дозволяють кожному з нас виносити свій діагноз з медичної книжки на публічне обговорення, проте це не про Василя…


Та і відношення до колег в нього більш ніж зверхнє . Йому взагалі «пох…» на свободу слова в Україні, як виходить з його заяви стосовно останніх подій відносно 95-кварталу.


А дійсно, навіщо нам говорити не те, що диктує Ахметов, за це ж можуть і з роботи звільнити чи зняти з ефіру наприклад…

 

Можливо не все так і запущено в пана Василя, є варіант того,що викиди такого піару не більш ніж ганебний приклад його побратима Олексія Дурнева , який відомий своїми скандальними «заскоками» і «кишеньковою працею» на Ківалова.


Нагадаємо, що Ківалов під час виборів в народні депутати в Одесі створив чисельну кількість технічних кандидатів, котрі упевнено виконували свої керовані функції, передає FotNews з посиланням на одеський портал «Правда».


Тоді в список «ручних» кандидатів ввійшов і Олексій Дурнев. Перший скандал розгорівся з Дурневим тоді, коли він в костюмі супермена влаштував провокацію з «Автомайданов» проти конкурента Ківалова.


Цікаво, а Олексій свій дорогоцінний Лексус купив за рахунок виборів в Одесі чи все таки своїм задекларованим трудом заробив!?


Отже, поки в країні продовжується війна, 5-колона за допомогою своїх «кишенькових» підопічних продовжує розхитувати ситуацію серед населення України. Стосовно викидів в адресу Ляшка, Тимошенко і всіх інших патріотичних сил, не більш ніж бажання «облити брудом» тих, хто намагається боротись з «реп’яхами» Кремля на тілі страждаючої неньки України.

Прочитано 6400 раз Последнее изменение Воскресенье, 08 Ноябрь 2015 13:18

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com