ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Пятница, 28 Март 2014 12:18

Янукович закликає до сепаратизму Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На сьогоднішній прес-конференції в Рості-на-Дону колишній президент України заявив, що замість президентських виборів в Україні потрібно провести референдум.

 

Суть цього рефендуму проста - відкол від України та приєднання до Росії. Янукович, який вже мабуть вкрай ненавидить нашу країну та все, що з нею пов'язано, закликав всю Україну до сепаратизму.

"Як президен, який з вами думками і душею, закликаю кожного розсудливої громадянина України - не дайте самозванцям вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону у складі України", - йдеться у зверненні Януковича, повідомляє "Українська правда".

В Росії все ще вважають, що Янукович - лідер України. Принаймні, таким чином промивають міски росіянам. Невже це кінець незалежній Україні? Невже ми знову дозволимо панам зробити нас своїми кріпаками?

Південний схід України має готуватись до розвернення кримського сценарію на їх територіях.

Прочитано 892 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com