ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Четверг, 15 Октябрь 2015 21:42

Ніжинський блокбастер, або страсті по кандидату Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

До редакції «Flash on Time News» та особисто на адресу Головного редактора Маганова Дениса надійшли погрози від невідомих осіб.

Так сьогодні на офіційному порталі під матеріалом «Ніжинська Батьківщина підставила Тимошенко скандальною кандидаткою» з’явились погрози у вигляді коментарів від «прихильників» горезвісної кандидатки, котра підтримала дані погрози на адресу колективу сайту і особисто засновника.


В свою чергу редакція порталу дослідила походження погроз від невідомого і виявилось, що погрози були написані через вихід до мережі інтернет в місті Києві:

 


Нам не відомо, були це погрози по бажанню і особистому проханню від Кандидатки, проте цілком відомий факт того, що вона це підтримала своїми словами і діями.
Головний редактор Маганов Денис розцінив погрози не більш, як банальний плювок в обличчя справжнім воїнам АТО:


«Коментар від «Патріота» з погрозами не розцінюю в свою адресу, а більше дивлюсь на це як на особистий плювок всім тим, хто дійсно є справжнім воїном АТО і патріотом. Із за таких ось «псевдопатріотів», які навіть не мають сили волі написати своє ім’я, сьогодні в Україні і склалось таке спаплюжене відношення до справжніх захисників Вітчизни. Вважаю за не потрібне вступати взагалі в дискусію с такими людьми, а за погрози нехай з ним вже, хто б це не був, розбирається міліція та прокуратура, до якої вже була надіслана заява про погрози від мене та моїх колег».

Також Маганов розповів про те, що не розуміє, яке має він відношення до матеріалів своїх колег:

«Тетяна Верба перейшла в формат особистого спілкування в Фейсбук.


Я зовсім не розумію того факту, яке я особисто маю відношення до матеріалів інших журналістів? Так, я головний редактор і я маю контролювати статті, які виходять на сайт, проте я також не маю морального права забороняти викладати той матеріал, який несе в собі правдиву інформацію. Також, як головний редактор, я готов зустрітись в суді з Вербою, якщо в неї є якісь питання до матеріалу, проте погрожувати вона, як і будь-хто інший не має права, якщо звичайно ж це не максимальний рівень розвитку людини» – заявив Маганов.


Не оминув і увагою головний редактор питання «знищення» рейтингу Тимошенко в місті Ніжині:


«Я з глибокою пошаною відношусь до Юлії Володимирівни, хто б щоб про неї не казав, і хто б щоб їй не малював. Особисто мені її дуже шкода по-людськи, так як вона стільки працювала на рейтинг своєї партії, і сьогодні завдяки таким горе «кандидатам» вона вимушена буде знов втрачати бали довіри до себе та своєї команди в парламенті. Вже завтра ми направимо редакційного листа до Тимошенко з проханням розібратись в партійній дисципліні Ніжинської «Батьківщини» котра бере до своїх лав таких «хамовитих» людей.» - прокоментував журналістам Маганов.

Отже, чим саме так завдячила Тимошенко таким піаром Ніжинській «Батьківщині» покаже час, але поки що згадується тільки чудовий вислів: «Поки криси все ще з нами значить корабель на плаву», тому сподіваємось, що корабель «Батьківщина» не потоне на місцевих виборах через «хамовитий» баласт на своїй палубі.

Прочитано 643 раз Последнее изменение Четверг, 15 Октябрь 2015 22:53

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com