ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 656

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Пятница, 25 Сентябрь 2015 11:34

Комісія запропонувала змінити вимоги до кандидатів на антикорупційного прокурора

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Конкурсна комісія з обрання кандидатів на антикорупційного прокурора виступила з пропозицією змінити вимоги до учасників конкурсу на цю посаду.

Про це під час брифінгу журналістам повідомив секретар конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора Віталій Шабунін, передає FotNews.


"Одна із пропонованих нами змін – дозволити брати участь у конкурсі не лише людям із прокурорським стажем", - сказав він.


За словами голови конкурсної комісії Катерини Левченко, є пропозиція допустити до участі у конкурсі на посади в антикорупційну прокуратуру не тільки кандидатів з 5-річним досвідом прокурорської роботи.


"Є пропозиція допустити до участі у конкурсі на посади в антикорупційну прокуратуру не тільки кандидатів з 5-річним досвідом прокурорської роботи, а всіх, хто має два роки юридичного стажу", - сказала вона.


Як повідомляв FotNews, 22 вересня Генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Прочитано 876 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com