ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 06 Август 2015 13:04

В Україні 7 листопада зникне міліція — “Голос України”

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Закон України “Про міліцію” офіційно втратить чинність 7 листопада 2015 року. Про це йдеться у опублікованому у газеті “Голос України” законі “Про Національну поліцію”, повідомляє кореспондент FotNews.

Зокрема, у 5 пункті прикінцевих та перехідних положень йдеться про скасування закону “Про міліцію” з листопада 2015 року.
“Визнати такими, що втратили чинність: Закон України “Про міліцію” (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 4, ст. 20 із наступними змінами); Постанову Верховної Ради Української РСР “Про порядок введення Закону Української РСР „Про міліцію“ (Відомості Верховної Ради УСР, 1991 р., № 4, ст. 21)”, — йдеться у перехідних положеннях Закону.
Як повідомляв FotNews, закон України “Про Національну поліцію” вступить в силу у через три місяці та один день — 7 листопада 2015 року.
Нагадаємо, від 6 серпня 2015 року патрульні поліцейські підрозділи управління патрульної поліції в місті Києві офіційно є представниками виконавчої гілки влади в Україні.
Додамо, 2 липня Верховна Рада ухвалила законопроект “Про Національну поліцію”. Президент України підписав закон про “Про національну поліцію” 4 серпня. Однак, нові поліцейські притсупили до виконання своїх обов’язки ще з 4-го липня.

Прочитано 307 раз Последнее изменение Четверг, 06 Август 2015 13:17

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com