ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 06 Август 2015 13:02

Адвокат Н.Савченко заявив, що розгляд справи може затягнутися до вересня

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Адвокат українського депутата Надії Савченко Марк Фейгін у своєму Twitter повідомив, що суд у справі Н.Савченко може розтягнутися до вересня, передає FotNEws.

"Ростовський суд ще не отримав матеріал з Донецького міського суду. Це значить, що розгляд нашої скарги відбудеться не раніше 10.08. За умови, що скарга на підсудність буде розглянута лише наступного тижня, суд по суті по Савченко може розтягнутися до вересня", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 30 липня російський Донецький міськсуд вирішив, що питання про підсудність розгляду справи українського депутата Надії Савченко розгляне Ростовський обласний суд.

Прочитано 196 раз Последнее изменение Четверг, 06 Август 2015 13:12

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com