ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 24 Июль 2015 13:25

ВГО «Євро Столиця» взялась за перевірку компанії «Київстар» Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

ВГО «Євро Столиця» продовжує боротьбу з українськими спонсорами «‪‎ДНР» і «‪‎ЛНР».

Прес-служба громадського об’єднання «Євро Столиця» зробила заяву на офіційній сторінці в Facebook про початок перевірки компанії:

«Другим по списку громадської недовіри знаходиться компанія, яка протягує прямі корені зла із Москви.

Всеукраїнська телефонна мережа «Київстар», контрольний пакет акцій котрої належить Росії та входить до найбільшої фінансово-промислової групи «Альфа-Груп», котру очолює лояльний до Путіна російський бізнесмен Михайло Фрідман.

Більшість дружин загиблих героїв України говорять про те, що саме після розмови по мобільному на їх загиблих чоловіків були направлені цілеспрямовані атаки. Також більшість жінок запевняють, що саме стільниковою мережою «Київстар» користувалися їх чоловіки.

Хочемо також зазначити, що на чолі правління компанії «Київстар» знаходиться саме російський топовий менеджер Петро Анатолійович Чернишов, який в свої ранніх статтях порівнював українське козацтво та козаків із сомалійськими піратами.

Відповідний запит щодо ініціювання перевірки діяльності компанії вже був направлений Президентові, СБУ, Генпрокуратурі та ряду інших органів влади.

ВГО «Євро Столиця» вважає що «Київстар» не має жодного морального права вести свою діяльність на території України»

Прочитано 401 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com