ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Понедельник, 19 Январь 2015 20:41

У Севастополі розпочалися зйомки фільма про Володимира-Хрестителя

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У Севастополі за підтримки Адміністрації Президента Російської Федерації та уряду Севастополя стартував всеросійський культурно-просвітницький проект "Хреститель". Про це повідомив начальник Департаменту інформаційної політики уряду Севастополя Сергій Горбачов.

За словами чиновника, в рамках проекту пройдуть не тільки святкові заходи з нагоди святкування Хрещення Господнього, але і запуск виробництва повнометражного художнього фільму "Хреститель".

"Режисером картини став Володимир Бортко. Зйомки фільму стартували в Херсонесі 18 січня, біля Володимирського собору, на місці де прийняв хрещення рівноапостольний князь Володимир і його дружина. Разом з севастопольцями група кінематографістів з Москви і Санкт-Петербурга взяли участь закладці храму на честь Сергія Радонезького", - повідомив С.Горбачов.

У ці ж дні в Севастополі стартували зйомки і документальної стрічки "Хреститель. Херсонес. Севастополь". На території міста в неділю і понеділок також відбулися культурно-масові заходи, в храмах пройшли божественні літургії і молебні з чином великого освячення води, хресні ходи.

Прочитано 830 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com