ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Понедельник, 12 Январь 2015 22:22

"Нова хвиля" з Юрмали, найімовірніше, переїде до Сочі

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Музичний фестиваль "Нова Хвиля", що відбувається у латвійській Юмралі, найімовірніше, у майбутньому буде проводитися у російському місті Сочі. Про те, що такі перемовини ведуться,повідомив губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов.

"Це те, завядяки чому ми будемо залучати величезну кількість туристів, заповнювати готелі, створювати нові робочі місця", - зазначив керівник Крансодарського краю.

На проведення фестивалю, крім Сочі, також претендують Калінінград, Ялта, Казань.

У прес-службі губернатора зазначають, що до перенесення міжнародного музичного фестивалю в Росію організаторів підштовхнуло те, що латвійська влада в липні 2014 року через політичні мотиви заборонила в'їзд на територію своєї країни кільком російським виконавцям, а саме Йосипу Кобзону, Валерії та Олегу Газманову.

Незабаром після цього інциденту Олександр Ткачов у своєму мікроблозі виступив з пропозицією проводити фестиваль "Нова хвиля" у Краснодарському краї.

Прочитано 873 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com