ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Вторник, 17 Июль 2018 18:27

«Пустишка на ім’я мартишка». Чому ніхто не хоче працювати з вчорашнім «Мастер Шефом» Анатолієм Цуперяком Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Зірки, вони тільки на небі, а по землі ходять тіні під тією ж назвою.

В Україні існує багато телевізійних проектів, вихідцями котрих стають 5-ти хвилинні зірки, котрі купаючись в промінцях слави забувають про буденність сьогодення. Одним із таких кулінарних проектів є «Мастер Шеф» на телеканалі СТБ, а однією такою «маленькою зіркою» з амбіціями недооціненого кулінарного Наполеона є Анатолій Цуперяк, котрий відірвавшись від буденності не може найти своє місце під сонцем вже на протязі довгого часу після закінчення проекту.

Анатолій Цуперяк запам’ятався телеглядачам як «чудернацький матюкливий байстрюк з Закарпаття». Свого часу рейтинги його дійсно зашкалювали, але час робить своє діло, та й відсутність цікавості до «матюкливого хлопця» теж згасла як і його тимчасова слава.

Після закінчення проекту і вигнання, Анатолій Цуперяк ще довго не міг повірити в провал, тому будучи на піку кулінарної популярності, вирішив піти працювати не де-інде, а до самого Балоги в популярний на той час ресторан Daily в Мукачеві. Все було чудово, гарний ресторан з оборотом більш ніж 700 тис. гривень на місяць зі слів шеф повара Цуперяка, дружній колектив, гарна зарплатня, машина, квартира – все йому дали на той час Балоги, але ні, зірці здалось мало масштабу на звичній кухні в Мукачево, тому вирішив він покорити столицю України. Так як не дивлячись на рейтинги, канали з ним працювати відмовлялись через склоки та постійні істерики, Цуперяк влаштувався в ресторан української кухні «Яриз».

Але й там не обійшлось без скандалу, через невиплату заробітної плати, Анатолій Цуперяк звільнився зі скандалом з закладу, поливаючи брудом господиню закладу.

Як виявилось згодом, причиною такого звільнення стала не виплата заробітної плати, а банальні склоки серед колективу та постійні істерики з боку Анатолія, маніпулюючи своєю популярністю.

На цьому Цуперяк не зупинився. Якщо не вийшло підкорити кулінарну кухню, вирішив він до політичної дістатись, і таки дістався. Завдячуючи знайомим, він влаштувався водієм-помічником в політичній силі від Радикальної партії Олега Ляшка. Покрутившись недовго біля Ляшка, його кар’єра водія так же стрімко закінчилась, як була і розпочата. Склоки вони такі, навіть в політиці місце не знаходять.

І повернувся Цуперяк в рідні країні. Опустив голову і влаштувався в невеликий заклад на Закарпатті де його ще пам’ятають як зірку, але вже без того запалу в очах, який був на піку його популярності.

Чи довго протримається на новому місці роботи покаже час і терпіння нового господаря закладу, але дуже завжди важливо пам’ятати – не дивлячись на весь зірковий порох в очах, завжди потрібно залишатись людиною, щоб потім не залишитись з опущеними очами біля рідного корита.

Прочитано 339 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com