ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 17 Июль 2018 14:52

Моральний лідер нації. Тимошенко привітала Аду Роговцеву Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Є таке поняття “моральний лідер нації”… Зазвичай на цих словах ми уявляємо п’єдестал, погруддя, трибуну, правильні поважні промови, величність і урочистість.


"Втім, моральні авторитети зовсім не завжди промовляють голосно й грізно. Іноді (а вірніше, майже завжди) це - прості і скромні люди, що мають гаряче серце, велику душу та світлу і велику місію: робити добро на землі, любити, турбуватися, дарувати радість та щирість.Це я кажу про Аду Миколаївну Роговцеву – велику Українську Жінку та геніального актора, яка вчора відзначала День народження.Скільки б разів я не зустрічалася з нею, про що б ми не говорили, я завжди відчуваю себе окриленою. Я бачу надію, там де її, здавалося, вже й не мало б бути. Я відчуваю підтримку, якої годі шукати десь-інде. Я бачу ту велику любов та повагу до своєї країни, яка живить націю, підтримує нас і дає сподівання на день завтрашній, на краще.Берегиня і заступниця - хай це може трохи заголосно, але це точно про Аду Миколаївну. Я цілком певна, що такі люди є заступниками за нас у вищих духовних сферах. З Днем народження, дорога наша Адо Миколаївно. Щастя вам, міцного здоров’я, успіхів, здійснення найзаповітніших мрій. Адже я знаю, що ваші особисті мрії - то також мрії всієї України! Дякую Вам за те, що Ви є у нас! Пишаюся нашим знайомством…" - додала лідер Батьківщини.

Прочитано 278 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com