ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 08 Март 2018 15:06

Сергій Костецький презентував прем’єрний показ кліпу на пісню «Танець життя» Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У перший день весни, в клубі Києва  чуттєвий співак і талановитий танцюрист Сергій Костецький презентував свій новий кліп на пісню "Танець життя".

Артист зібрав друзів і колег на прем'єру свого нового кліпу про кохання.

Спочатку гостям вечора було запропоновано ознайомитись з «тізер» версією кліпу, після чого в супроводі діточок з танцювальної школи Костецького вийшов і сам винуватець цього дійства.

Після виступу Сергія Костецького, було представлено кліп на пісню «Танець життя» . Ніжна і відразу бурхлива, повна жарких переживань і чуттєвої щирості історія кохання не залишила байдужим глядачів в залі, про що свідчили довгі оплески.

Через жахливу погоду нажаль не всі запрошені гості змогли прийти на відкриття, проте режисер кліпу Роман Палійчук не міг пропустити прем’єру. В своїй розповіді про те, як знімали це відео він запевнив, що самим складним моментом стала зйомка в метро, де на них дивились люди і не розуміли, чому часом режисер лежав на підлозі вагону та кричав як і де потрібно встати героям цієї історії.

Ми пропонуємо Вам насолодитись цією «якісною» стрічкою про кохання, як це зробили наші журналісти під час презентації кліпу на пісню «Танець життя».

Автор музики: Юрій Шепета Автор слів: Павло Шилько та Анна Москвич Sound-producer: Юрій Шепета Режисер: Роман Палійчук Оператор: Іванов Артем Назва: «Танець життя» Виконавець: Сергій Костецький PR: VA Creative Production Video Production: HDAproduction

Прочитано 276 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com