ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 29 Август 2017 09:49

У Мінкульті визначили претендентів на посаду гендиректора харківської опери

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні за результатами першого засідання конкурсної комісії із визначення кандидатів посаду генерального директора-художнього керівника державного підприємства "Харківський національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка", було відібрано три претенденти.

За результатами першого засідання конкурсної комісії до участі у наступному конкурсному етапі були допущені Юрій Логвінов, Олег Оріщенко та Віктор Полоскін.
У відомстві також додали, що друге засідання конкурсної комісії відбудеться завтра, 29 серпня, о 10:30 в приміщенні Міністерства культури України.
Як повідомляв FotNews, з 2013 року і до сьогоднішнього дня керує театром О.Оріщенко. За цей проміжок часу театр значно скоротив свій репертуар та опинився у досить складному фінансовому становищі.
Додамо, що чинне керівництво харківської опери підозрюють у зловживаннях та розтраті держкоштів.

Прочитано 1641 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com