ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 24 Март 2017 10:35

“Перший канал” відмовився від дистанційного виступу Ю.Самойлової на “Євробаченні”

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Російський "Перший канал" повідомив “Газеті.Ru”, що вони відмовляються від офіційної пропозиції Європейської мовної спілки (EBU) про те, щоб російська учасниця Юлія Самойлова співала на “Євробаченні” у прямому ефірі з Москви, а не в Києві.

У прес-службі російського телеканалу наголосили, що, за правилами “Євробачення”, країна-мовник має забезпечити всім учасникам “можливість отримати в’їзну візу на весь період проведення заходу”.
"Перший канал" пояснив, що таким чином відмову Ю.Самойловій у в’їзді на територію України порушує правила конкурсу.

“Ми вважаємо дивною пропозицію дистанційної участі і відмовляємося від неї, оскільки вона, безумовно, суперечить самому змісту заходу, неухильним правилом якого є виступ в живому ефірі на сцені ”Євробачення", - йдеться в повідомленні.

"Перший канал" також наголосив, що EBU не повинен винаходити нових правил для учасниці від Росії у 2017 році.
Як повідомляв FotNews, Європейський мовний союз запропонував російському “Першому каналу” можливість взяти участь у пісенному конкурсі “Євробачення-2017”, виконавши пісню у прямому ефірі другого півфіналу через супутниковий зв’язок, а у випадку проходження далі — у фіналі.
Як повідомляв FotNews, СБУ заборонила в’їзд до України російській співачці Ю.Самойловій на три роки.

Прочитано 3127 раз Последнее изменение Пятница, 24 Март 2017 10:45

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com