ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 22 Март 2017 09:59

Ю.Самойловій слід дозволити приїхати на Євробачення за спеціальним режимом — О.Білозір

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Юлії Самойлова, яка повинна представляти Росію на пісенному конкурсі “Євробачення-2017”, може приїхати в Україну за спеціальним режимом. Про це в ефірі “112 Україна” сказала народний депутат Оксана Білозір.

“Я вважаю, що вона (Ю.Самойлова — ред.) повинна приїхати на Євробачення, тому що це міжнародний проект”, — сказала О.Білозір.

Вона зазначила, що для участі Ю.Самойлової у пісенному конкурсі має бути створений “спеціальний режим, який дозволить їй на кілька днів приїхати і взяти участь у Євробаченні”.
О.Білозір підкреслила, що це європейська практика.

“Юлія Самойлова, вона завжди останні роки у всіх національних відборах Росії брала участь... Я знаю, що це її колосальна мрія”, — сказала нардеп, додавши, що участь у пісенному конкурсі відкриє Ю.Самойловій світ.

Зокрема, за її словами, співачка зможе гастролювати країнами, які мають право голосувати під час Євробачення.

“Оскільки Євробачення буде проходити на території України, і наш комітет по Євробаченню, український, не зробив відповідних заяв з цього приводу (заборони Ю.Самойловій участі в конкурсі — ред.) на старті прийому заявок, то я вважаю, що для неї можна створити певні умови — спеціальний режим перебування на час участі у Євробаченні на території України”, — сказала О.Білозір.

Як повідомляв FotNews, голова Служби безпеки України Василь Грицак 20 березня повідомив, що СБУ вже підготувала документ про заборону в'їзду до України учасниці пісенного конкурсу "Євробачення" від РФ Юлії Самойловій.

Прочитано 3107 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com