ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 16 Февраль 2017 09:02

Раніше невідомі фото вагітної Мерилін Монро з’явилися в мережі

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У мережі з’явилися шість раніше невідомих кольорових фотографій американської актриси Мерилін Монро. На них кіно-діва вагітна від партнера по фільму “Давай займемося любов’ю” Іва Монтана.

У листопаді минулого року серію знімків, яку автор кадрів і близька подруга Монро Фріда Халл назвала “вагітними слайдами”, продали на аукціоні в Голлівуді за 2240 доларів. Новим власником унікальних фотографій став Тоні Майклс, який поділився з виданням своїм придбанням.

“М.Монро зберігала в секреті свою вагітність, перш ніж „втратити“ дитину під час відвідин лікарні. Фріда пишалася тим, що зберігала ці знімки у себе і тим, що залишила в таємниці секрет своєї подруги до кінця своїх днів. Але вона розповіла мені історію, яку добре знала, що Монро була вагітна від Іва Монтана,” — цитує видання Тоні Майклс, який дружив і жив по сусідству з Ф.Халл.
Фріда Халл померла в 2014 році, і фотографії були продані як частина її майна в минулому році. Т.Майклс купив кадри вагітної актриси, тому що тільки він знав їх історію. “Зараз я думаю, що цю історію необхідно розповісти,” — додав він.

Видання пише, що М.Монро хотіла мати дітей, але так і не змогла народити. У неї було три викидня до втрати цієї дитини. Вона страждала на ендометріоз, але не втрачала надії стати матір’ю.

Фотографії були зроблені в липні 1960 року в Нью-Йорку в перервах між зйомками картини “Неприкаяні” (The Misfits).

Прочитано 3372 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com