ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 10 Февраль 2017 10:35

Український соціальний проект представлять на Берлінале

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На Берлінському кінофестивалі представлять український соціальний проект “Ukraine: Cargo 300”.

За інформацією прес-центру, 12 лютого київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” презентує соціальний проект “Ukraine: Cargo 300” на одній з найбільших кіно платформ світу.
Як зазначають організатори проекту, їх мета - закликати Європу і світ подивитися на Україну як на бійця, якому потрібна підтримка світової кіноеліти. Тих, хто користується авторитетом у мільйонів людей. В тому числі і в європейських політиків.
Як повідомляв FotNews, що сьогодні стартує 67-й Берлінський міжнародний кінофестиваль, у конкурсній програмі якого буде представлений український документальний фільм “Школа № 3”.

Прочитано 3218 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com