ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 20 Декабрь 2016 13:37

Проект "Імітація катарсису" відкрився в Одесі

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У грудня в одеській галереї “ХудПромо” відкрився проект “Імітація катарсису” художників, кураторів і організаторів Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Freierfest Роми Громова та Діми Ерліха.

Всі роботи експозиції об’єднані в єдину інсталяцію, яка, за задумом авторів, нагадує “психоделічний квест”.

“Ми розділили галерею на сектори-кімнати, кожна з яких занурює глядача в різні тривожні стани від творів мистецтва”, — пояснив Р. Громов.
“Сьогодні ми не отримуємо потрібних почуттів, коли торкаємось до мистецтва. Нас не годують добірною, смачною культурою, а лише підкидають по цукерці, і ми, немов Гензель і Гретель в темному лісі, йдемо крихітними кроками до чогось великого, солодкого і безрозмірного,” — зазначив Р. Громов.
Прочитано 3339 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com