ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 28 Ноябрь 2016 10:14

Україна може втратити Євробачення через затягування з організацією – НТКУ Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Україна може втратити пісенний конкурс “Євробачення” через затягування з організацією. 

Про це повідомив в.о. гендиректора НТКУ Олександр Харебін.


“На початку жовтня Європейська мовна спілка як власник бренду „Євробачення“ дала НТКУ червону картку стосовно термінів і фактично зриву підготовки до Євробачення”, — повідомив О.Харебін.

За його словами, причинами цього є бюрократія, недосконалість законодавчих актів і зневажливе ставлення деяких чиновників до конкурсу.

Водночас О.Харебін зазначив, що за жовтень відставання з трьох місяців скоротилося до одного, тому наразі Україна відстає від графіка, але вже не так сильно.

Остаточне рішення, чи отримає Україна Євробачення, Європейська мовна спілка має прийняти на генеральній асамблеї, яка відбудеться 8 грудня.

Прочитано 2212 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com