ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

Четверг, 24 Ноябрь 2016 14:13

«Орієнтири Спротиву», як біблія правого екстреміста

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Якось непомітно повз нашу демократичну спільноту пройшло видання нової книги відомого націоналістичного філософа сучасної України, Ігора Загребельного. А дарма. 

Ігнорування цієї книги нами було б виправдане, якби її поширення відбувалось лише серед маргінальних кіл, проте книга була видана дуже голосно, з презентаціями в обласних центрах, зокрема в державних ВНЗ, де збирались повні зали молодих українців, пише FotNews з посиланням на Poroh News

 

З нетолерантними "рекламними" відеозаписами, де оспівується дискримінація і які набирають сотні поширень та переглядів в соцмережах. З розіграшами безкоштовних примірників та відправлення подарункових книг в зону АТО, бібліотеки і навіть священникам. По заявам самого автора, лише за перші місяці було розпродано половину тиражу, а це сотні книг! Достатньо подивитись, як розлітаються агресивні, націоналістичні цитати з книги соцмережами, що суперечать усім можливим ліберально-демократичним цінностям і налаштовують молодь на кривавий шлях нетолерантності та бунту.

Ми більше не можемо мовчати! Ліберальна спільнота повинна дати бій засиллю правого екстремізму на НАШОМУ, інтелектуальному полі. Опустимо питання чому сьогодні в Україні екстремістська література користується неабияким попитом серед молоді і перейдемо до головного, чому саме книга Ігора Загребельного "Орієнтири Спротиву", є екстремістською літературою і повинна бути забороненою.

Для початку варто ознайомитись з цим відеозаписом.

Ігор Загребельний: Дискримінація - це розрізнення


Цитую автора: «Коли ми кажемо, що ЛГБТ в нас ніхто не дискримінує з цього випливає, що сама дискримінація, це щось погане. Хоч дискримінація, якщо відштовхуватися від значення цього слова, це природно. Сексуальний збоченець в жодному разі не має права бути педагогом. Так само він не має права бути військовим чи держслужбовцем. Має існувати кримінальна відповідальність за пропаганду гомосексуалізму та інших збочень. В тому числі за так званий камінг-аут. Усе це потрібно не лише для підтримки морального здоров'я суспільства, але й для людей, хворих на сексуальні відхилення».

І всі ці жахливі речі говоряться не в якомусь задрипаному підвалі перед маргінальною публікою, а в офіційному державному ВНЗ перед півтори-сотні студентів місцевих факультетів! І отак ми йдемо в Європу? Ми повертаємось в середньовічне мракобісся! І це тільки промова на презентації, вершечок айсберга, ми ще навіть не брались за саму книгу!

Перша сторінка, маніфест воскреслої ідеології:


«Добряче потинявшись західними країнами, ліберальна демократія прийшла на нашу покалічену комунізмом землю. Ця омолоджена ботексом старезна повія дуже швидко стала колективною «Першою леді країни».»

І поряд заклик до повалення чинної конституційної влади:


«Якість поведе за собою Кількість, і батальйони проведуть фінальну стадію АТО на Печерських пагорбах».


В соцмережах це ще ілюструється, як розбомблену Верховну Раду захоплюють націоналістичні батальйони.


Книга налічує майже 400 сторінок і кожна з них просякнута нетолерантністю, правим екстремізмом, ворожістю до загально людських, ліберальних цінностей і агресією щодо представників сексуальних та націоналіьних меншин, активістів ліберальних і лівих рухів. Один з націоналістичних рухів навіть назвав книгу "підручник по боротьбі з радикальним лібералізмом". Тобто якщо раптом по вашу душу прийдуть накачані молодики у чорних масках (а таке станеться, якщо ми й далі ігноруватимемо книгу) знайте, це плід зараження українського суспільства "Орієнтирами Спротиву"!

Цитую далі, стаття "Війна як повстання проти економіки":


«Вимір жертовності й героїзму, який відкрили Майдан та війна, став бунтом проти лібералістичного ідеалу людини, котра не вірить ні в що окрім власного комфорту».

Але ж Євромайдан і відбувався саме, як боротьба за "лібералістичний ідеал людини", права всіх громадян України не дивлячись на расу, чи орієнтацію! Євромайдан був за права і негрів, і ЛГБТ! За європейські, загальнолюдські цінності! Ми ж не печерні, а цивілізовані люди!

А тут просто без коментарів, стаття "Війна: Горизонти Цінностей":


«Усі роки незалежності українців годували лібералістичною фразеологією: терпимість, свобода думки, свобода слова, «право бути собою». Зараз же ця маячня розбивається об реалії протистояння з московською імперією та її прихильниками. Те, що сьогодні, після «гіркого досвіду», мало хто з числа «біженців» відважується вивісити «флаг ДНР», є тому доказом. Суспільство лікується від лібералістичного дурману, і робить це стихійно. Ці тенденції потрібно посилювати, аби з тих людей, яких змінила війна, народилася нова держава – держава, що буде орієнтуватися на істинні цінності.»

Читаючи далі стає зрозумілим, що їх ідеал фашистська, авторитарна країна, в якій нема місця таким, як ми! Ще однією характерною рисою книги є намагання долучити в свої екстремістські ігри церкву. Цьому присвячений цілий мракобісний розділ - "Меч Молитви". Знаючи скільки священників сповідують "традиційні" консервативні погляди, книга обов'язково знайде відгук і в них. А це поглиблює небезпеку для нас. Тому повторюю, ми маємо дати бій правим "інтелектуалам" і знищити в зародку їх потуги з формування ціннісних ідеалів серед молоді. В іншому випадку пожинатимемо дуже гіркі плоди вже за кілька років.


І закінчу цитатою, яка адресована ворогам правих екстремістів, тобто нам. задумайтесь над нею:


«Смерть ворога, це торжество справедливості. Смерть ворога, це знак того, що твоя власна нація продовжує жити».
Прочитано 1719 раз

Комментарии   

+6 #1 Ганна 26.11.2016 11:37
Що цікаво: автор пропонує палити книги патріотів, а не комуняк або новоросів. Це все що потрібно знати про цю статтю. Ганьба! ГАНЬБА НАВІКИ!
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com