ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 31 Октябрь 2016 09:04

Ліжко з картини Ван Гога могло зберегтися до наших днів Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Історик мистецтва Мартін Бейлі заявив, що ліжко зі знаменитої картини художника Вінсента Ван Гога “Спальня в Арлі” могло зберегтися до наших днів. 

передає FotNews з посиланням на The Independent.
Зазначається, що М.Бейлі відстежив шлях ліжка до сорокових років, коли воно було подароване одній з комун в Нідерландах племінником сестри брата художника, якого також звали Вінсент, для того, щоб стати експонатом нового музею.
Також за словами сина Вінсента, Джоана ван Гога, пізніше ліжко могло потрапити в місто Боксмеєр, уцілівши під час бомбардувань 1944 року.

Прочитано 1327 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com