ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 28 Октябрь 2016 11:38

Переможець кінофестивалю “Молодість” отримає 10 тис. доларів від “М.С.Л” Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Оператор лотерей “М.С.Л.” вже більше 15 років є спонсором масштабного кінофестивалю “Молодість” і щороку вручає переможцю конкурсу 10 тис. доларів. 

Про це розповів директор з маркетингу “М.С.Л.” Павло Вайсеро“, передає FotNews з посиланням на газету “Азарт”.
“Якщо придивитись до досвіду успішних кіно виробників світу, не складно помітити системну підтримку вітчизняного кінематографу з боку державних лотерей. Подивіться уважніше на титри англійських фільмів, і ви побачите, що там обов’язково буде присутня національна лотерейна компанія. А чим ми гірші? Адже кіно — це своєрідна візитівка країни. І оскільки „М.С.Л.“ завжди була і є соціально орієнтованою компанією, ми не можемо стояти осторонь процесу українського кіновиробництва.
А поки на державному рівні досі вирішуються питання цільового фінансування нашого кіно, ми продовжуємо свою давню традицію — фінансуємо „Гран-прі“ фестивалю. За весь період від „М.С.Л.“ надійшло на цей захід вже 160 000 дол. Я б сказав, що „Молодість“ — це стан душі”, — зазначив П.Вайсеро.
За словами П.Вайсеро, вже понад 15 років оператор державних лотерей є спонсором “Молодості” і, попри шалені зміни курсу валют, щороку вручає незмінні 10 тис. доларів головному переможцеві конкурсу.
“Для „М.С.Л.“ така послідовність є змогою надати дієву і, що важливо, цілком адресну допомогу державі, зокрема, дуже важливій її галузі — кінематографу”, — додав він.
Як повідомляв FotNews, 27 жовтня кінофестиваль “Молодість” досяг екватора.

Прочитано 834 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com