ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 25 Октябрь 2016 08:52

"Київ Модерн-Балет" відсвяткував своє десятиліття

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

21 жовтня на сцені Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва “Київ Модерн-Балет” Раду Поклітару святкував своє десятиліття. 

передає FotNews.
Як і десять років тому, перед глядачами танцювали “Кармен. ТV” на музику Жоржа Бізе. Неймовірний запал, експресія , харизматичність — вся емоційна палітра була присутня в цей вечір. Як і кожного разу, коли відвідуєш чергову постановку талановитого балетмейстера Раду Поклітару. Ти наче народжуєшся заново, наповнюєшся і вже готовий до нових шалених поступків. А це так підкупляє, коли маєш можливість вийти за рамки вседозволеного й доповнити своє життя власним креативом. Як це і зробив Раду у виставах “Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ”, “Болеро”, “Дощ”, “Лускунчик”, балеті-триптиху “Перехрестя”, виставі “Лебедине озеро”...
І ця неймовірна енергія випромінюється від кожного учасника “Київ Модерн- Балету”, у їхній хореографії, очах, вірі один в одного, повазі до свого наставника— вони одна креативна сім’я. Так і заявляють про себе: “Ми каембешки. Один за всіх і всі за одного!”
За словами Раду Поклітару, за 10 років змінювалися не лише постановки, але й учасники балету:
— Однак, хочу зазначити, що в нашій сім’ї бувших не буває. Ми всіх цінуємо й любимо однаково. Дякую всім, хто сьогодні з нами, адже ми живемо для вас і наше існування має сенс лише тоді, коли в залі є глядачі!
Старожилом “Київ Модерн-Балет”, який танцює в колективі з початку його заснування, є Дмитро Кондратюк. Про свого наставника Дмитро може сказати коротко: вимогливий, майстер, справедливий, талановитий!
— Щодо колективу, то він змінювався від маленького дитяти до дорослої особистості, а потім знову ставав немовлям і кожного разу потрібно було зростати. Але, це лише додавало сил і можливості ставити перед собою нові цілі. Тому, залишається подякувати тим, хто був із нами, а також тим, хто є і ще прийде. Я живу сценою і щасливий, що танцюю в “Київ Модерн-Балет”!, — запевняє Дмитро.
Мабуть, всю виставу увага глядача прикута до пристрасної Кармен, яку так яскраво змогла передати в танці харизматична Анна Герус, — головна солістка “КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ”.
— Ця роль однозначно була для мене викликом. Адже в звичайному житті від Кармен у мене, мабуть, нічого не має. Спершу в мене було дуже негативне ставлення до героїні — на відміну від тих, хто захоплювався харизмою та силою, жіночою свободою Кармен, у мене завжди виникало запитання — ну чому ж її так люблять, адже вона стільки болю приносить. Тому я провела величезну роботу, насамперед, над собою. Я відштовхнула всі свої принципи й повірила Кармен, віднайшла ті емоції, котрі допомогли мені зрозуміти її жіночу сутність. І що найважливіше — ця роль допомогла мені стати більш впевненою в собі.
За десять років роботи театру народилося понад 20 вистав, яким аплодували глядачі України, Франції, Іспанії, Нідерландів, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаю, Таїланду, Білорусії, Молдови, Росії та інших країн.
2016-й став знаковим і для самого Раду Поклітару: він удостоївся звання лауреата найпрестижнішої Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Прочитано 670 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com