ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 19 Сентябрь 2016 08:44

"Гра престолів" знову стала кращим драматичним серіалом року за версією "Еммі"

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Серіал “Гра престолів” вдруге поспіль завоював головну нагороду телевізійної премії “Еммі”. 

передає FotNews з посиланням на РІА “Новини”.
У числі номінантів на головну нагороду в категорії “кращий драматичний серіал” також були представлені “Абатство Даунтон” (Downton Abbey), “Картковий будиночок” (House of Cards), “Краще телефонуйте Соул” (Better Call Saul), “Батьківщина” (Homeland), “Містер Робот” (Mr. Robot) і “Американці” (The Americans), історія про агентів КДБ в Америці.

Кращим комедійним серіалом другий рік поспіль став серіал “Віце-президент”.

Нагадаємо, кращим міні-серіалом визнали “Народ проти О.Джея Сімпсона: американська історія злочинів”, а кращими комедійними акторами стали Джулія Луї-Дрейфус і Джеффрі Тембор.

Довідка FotNews: Премію Primetime Emmys присуджує заснована в 1946 році Академія телевізійних мистецтв і наук (Academy of Television Arts & Sciences) в десятках номінацій, в тому числі за кращий драматичний і комедійний серіали, кращим акторам і актрисам в серіалах в цих жанрах, за кращі програми та розважальні шоу, відзначаючи музичне та звукове оформлення, зачіски, грим, редагування, світло. Золота статуетка “Еммі”, виконана у вигляді крилатої жінки з символічним атомом в руках, уособлює єдність науки і мистецтва.

Прочитано 427 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com