ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 18 Апрель 2016 17:04

Учасники оновленого "Скрябіна" розкритикували кавер-альбом А.Вокс

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Учасники оновленої групи “Скрябін” негативно поставилися до творчого самовираження Аліси Вокс, яка записала альбом, що повністю складається з каверів на пісні Скрябіна, передає FotNews з посиланням на artnews.in.ua.

“Нам переспів не сподобався. Та і російською пісня звучить похмуро”, — прокоментував барабанщик Вадим Колесніченко.


“Я подивилася кліп Аліси Вокс, прослухала пісню. Скажу, що звучить вона в такому виконанні дивно — ні риба, ні м’ясо. Хоча сама А.Вокс — хороша вокалістка. Але чогось їй не вистачає”, — говорить бек-вокалістка гурту і учасниця “Пающіх трусів” Ольга Лізгунова, яка тепер також входить в новий склад “Скрябіна”.


Нагадаємо, сама А.Вокс в одному зі своїх інтерв’ю запевнила, що переспівувати пісні Кузьми їй дозволила вдова українського музиканта Світлана. Учасники колективу цю інформацію підтвердити не можуть, але й не заперечують, що сім’я загиблого співака цілком могла дати такий дозвіл.


“Власником бренду „Скрябін“ є Світлана. Вона цілком могла дозволити А.Вокс переспівувати пісні Андрія. Взагалі, його сім’я ніколи не була проти таких питань. Їх тільки радує, що виконавці хочуть співати композиції Андрія. Мова йде про інше. Всі музиканти борються за авторські права. При цьому самі ж їх і порушують. Тому ситуація з А.Вокс — це менше юридичне і більше етичне питання. Береш ці пісні, тоді нормально стався до сім’ї виконавця”, — каже гітарист і менеджер групи “Скрябін” Олексій Зволінський, маючи на увазі виплату роялті з боку А.Вокс.


Учасники гурту підкреслюють, що на сьогоднішній день дуже багато українських виконавців хотіли б по-своєму заспівати добре знайомі композиції Кузьми Скрябіна. При цьому не всі приділяють належну увагу авторським правам.


Слід зазначити, що права на всі пісні Кузьми володіє звукозаписна компанія “Moon Records”. При тому питаннями, пов’язаними з авторським правом, зараз розпоряджаються спадкоємці Андрія.

Нагадаємо, 14 квітня А.Вокс представила свій перший сольний кліп на пісню “Тримай”. Це композиція “Тримай її за руку” з репертуару “Скрябіна”. Користувачі соцмереж саркастично відреагували на це відео.


Аліса Вокс — колишня солістка рок-групи “Ленінград”. 24 березня 2016 року вона покинула колектив після трьох з половиною років роботи. Після відходу з “Ленінграду” вона оголосила про початок сольної кар’єри, реліз свого першого альбому вона запланувала на 30 червня. При цьому лідер групи “Ленінград” Сергій Шнуров стверджував, що звільнив співачку, бо не звик працювати з “богинями”.

Прочитано 398 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com