ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 15 Март 2016 13:29

Wellland - готельно-ресторанний комплекс в Яремче

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Отель Wellland - это лучший гостинично-ресторанный комплекс Яремче, который расположен в экологически чистом живописном уголке города.

 Радушие персонала, европейский уровень сервиса, и по истине, доступные украинские цены, смогут порадовать и приятно удивить абсолютно любого как маленького, так и взрослого нашего гостя, оставив приятные воспоминания! Мы готовы сделать все, и даже больше, чтобы вы еще не раз захотели вернуться именно к нам!

Wellland - выбирай лучшее, позволь себе тот отдых, о котором так давно мечтал!

Прочитано 24307 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com