ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Русинюк Микола

Русинюк Микола

На Сході України в зоні АТО кількість ворожих обстрілів збільшилась майже вдвічі. 

На площі Героїв Майдану перед ОДА у Кропивницькому близько півсотні людей влаштували мітинг проти закриття лікарні у м. Гайворон.

Історик мистецтва Мартін Бейлі заявив, що ліжко зі знаменитої картини художника Вінсента Ван Гога “Спальня в Арлі” могло зберегтися до наших днів. 

Під час перевірки документів на станції метро "Либідська" у Києві отримав вогнепальне поранення у живіт працівник воєнізованої охорони метрополітену. 

Оператор лотерей “М.С.Л.” вже більше 15 років є спонсором масштабного кінофестивалю “Молодість” і щороку вручає переможцю конкурсу 10 тис. доларів. 

З початку року контракт зі Збройними силами України підписали понад 59 тисяч військовослужбовців. 

Протягом минулої доби російсько-окупаційні війська 40 разів відкривали вогонь по позиціях українських військ. 

Міністри закордонних справ країн "нормандської четвірки" (Україна, ФРН, Франція, РФ) замуться питанням щодо проведення виборів на Донбасі.

Протягом дня 19 жовтня киян і гостей столиці очікує суха, осіння погода, опадів українські синоптики не прогнозують. 

Володимиру Земляному присудили премію імені В’ячеслава Чорновола 2016 року за публіцистичну збірку "Русский разухай, или украинские грабли.

Страница 1 из 6
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com