ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 18 Март 2015 11:10

У Києві обмежать рух транспорту на естакаді Південного мостового переходу

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У Києві рух автотранспорту на естакаді Південного мостового переходу в напрямку з просп. Миколи Бажана на Столичне шосе буде обмежено. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

З 22:00 19 березня до 6:00 23 березня на естакадній частині Південного мостового переходу, верхова сторона, у напрямку руху з просп. Миколи Бажана на Столичне шосе, працівники підприємства “Київавтошляхміст” будуть виконувати плановий ремонт деформаційного шва.


КК “Київавтодор” звертає увагу, що під час проведення ремонтних робіт рух автотранспорту у першій та другій смузі на верховій стороні буде обмежено.

Прочитано 1081 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com