ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Вторник, 23 Декабрь 2014 08:40

Сьогодні 10 тис. профспілкових активістів пікетуватимуть ВР

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

За рішенням Президії Федерації профспілок України 23 грудня у м.Києві відбудеться Всеукраїнська акція протесту профспілок у зв'язку з наступом Уряду на конституційні права працюючих при формуванні Державного бюджету України на 2015 рік. Про це  повідомили у прес-службі ФПУ.

 

У пікетуванні Верховної Ради України візьмуть участь 10 тис. профспілкових активістів Федерації профспілок України і представники інших національних профоб'єднань.

Початок акції о 9 годині.

Як повідомлялося, напередодні українські академіки пообіцяли бунт, якщо їм обмежать фінансування.

Також з подібною заявою виступили студенти львівських вишів. Вони пообіцяли масштабні акції протесту у разі запровадження заходів економії, зокрема відміни степендій.

Прочитано 785 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com