ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 15 Февраль 2018 12:00

Park Lake City може стати новим "Еліта-центром" Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Державна архітектурно-будівельна інспекція заборонила будівництво житлового комплексу Park Lake City в селі Підгірці Обухівського району Київської області

Як повідомляється на сайті інспекції, встановлено, що замовник розпочав будівельні роботи без дозволу.

"За результатами перевірки призупинено будівельні роботи та скасовано реєстрацію дозвільних документів про початок виконання підготовчих робіт на зазначеному об'єкті. Також вживаються заходи щодо накладення штрафних санкцій на порушників містобудівного законодавства, а саме - на замовника будівництва житлового комплексу, ТОВ "Естет Прайм Лад", і підрядника, ТОВ "Арсан-Буд". Розгляд цієї справи призначено на 17 серпня 2017", - йдеться в повідомленні.

Як пише агентство "Українські Новини", забудовником об'єкта - 11 будинків бізнес-класу навколо озера - спочатку була група компаній DIM, але зараз на її сайті інформацію про ЖК видалили з переліку проектів. Агентство вважає, що Park Lake City міг стати новим "Еліта-центром".

За даними Державного земельного кадастру, ЖК мали намір побудувати на землях особистого селянського господарства, а не житлової та громадської забудови.
Раніше журналісти відзначали, що в комплексі йде активний продаж квартир, хоча за рік з гаком земельну ділянку лише обгородили парканом, а на перших чотирьох будинках забито лише пальове поле. Продаж квартир продовжується і сьогодні, але будівництво так і залишається під забороною влади.

Група DIM активно рекламувала комплекс як перший в Україні побудований за міжнародними стандартами "зеленого" будівництва та обіцяла, що ЖК пройде сертифікацію за міжнародною системою BREEAM.

Прочитано 210 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com