ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Среда, 25 Октябрь 2017 13:56

Кияни заборгували за тепло 1,3 млрд грн Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Станом на 1 жовтня населення столиці заборгувало за опалення і гарячу воду 1,3 млрд гривень.

 Про це повідомляє прес-служба Київенерго

"Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед "Київенерго" на 1 жовтня становила 1,3 млрд грн. Заборгованість жителів столиці за опалення становить 741,25 млн грн, борг за гарячу воду – 582,14 млн грн", - йдеться у повідомленні.

У перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією за опалення і гарячу воду мають жителі Печерського району – 2,45 тис. грн.
Серед житлових будинків максимальну заборгованість накопичили споживачі Подільського району – 5,3 млн грн (вул.Вишгородська, 45), Печерського – 2,4 млн грн (вул.Євгена Коновальця, 44а) та Солом'янського – 1,7 млн грн (вул.Михайла Донця, 2А).

Критична ситуація з розрахунками за опалення і гарячу воду зберігається в Святошинському (175,7 млн грн) і Деснянському (177,3 млн грн) районах.

Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 жовтня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 34,2 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій за тепло- та електроенергію – 432,39 млн грн (з врахуванням протоколів за вересень 2017 р.).
Зазначимо, станом на 1 вересня борг населення за тепло становив 1,35 млрд грн - 810,4 млн грн за опалення та 539,5 млн грн за гарячу воду.

Як повідомляв FotNews, "Київенерго" назвало основних боржників за світло.

Прочитано 383 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com