ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Четверг, 21 Сентябрь 2017 14:53

Ні беззаконню у Деснянському районі! Громада виступила проти призначення Геннадія Заболотного новим очільником РДА

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Мешканці Деснянського району столиці вже стомилися від того, що вже протягом кількох років найбільший за кількістю населення район Києва існує без очільника місцевої адміністрації. 

І здавалося б, нарешті справа зрушила з місця – найближчим часом київська влада планує призначити голову Деснянської РДА… Але! Без прозорого конкурсу, просто вольовим рішенням немісцеву людину, за якою тягнеться цілий шлейф скандалів.

Обурена громада Деснянського району підготувала звернення і вже публічно звернулася до партійних партій та представників ЗМІ з проханням не бути байдужими до волевиявлення сотень людей району:

«Громаді Деснянського району міста Києва стало відомо, що найближчим часом очікується призначення нового голови Деснянської РДА. В районі з серпня 2014-го року на посаді голови адміністрації працюють т.в.о., в.о., але не призначені в установленому законом порядку керівники. Конкурс, який проводився в 2016 році, закінчився нічим, і в районі залишаються тільки виконуючі обов’язки. А найбільш населеному та складному з точки зору складу соціальних верств населення районі столиці четвертий рік відсутній легітимний керівник!!! 4 РОКИ!!!

Але яким було здивування громадськості району, коли вона дізналась, що призначення планується не за результатами відкритого конкурсу, згідно з новим Законом «Про державну службу», а за переведенням з іншої адміністрації. З точки зору дотримання статті 41 цього Закону, переведення голови РДА окремої області на посаду голови РДА в місті Києві (беручи до уваги особливий статус столиці України і статус самих її РДА, які створені у 2010 році рішенням Київради) виглядає сумнівним. Чи будуть правомірними рішення Президента України, Київського міського голови щодо призначення за вищевикладених умов чиновника на посаду без проведення конкурсу? Чи є вони керівниками державної служби для особи, які приймають рішення щодо переведення та призначення державного службовця, з огляду на ст.41 Закону «Про державну службу»? Керуючись ст. 31 Закону України “Про державну службу”, при призначенні на посаду державної служби категорії “А” (голови РДА, зокрема) рішення приймається Президентом України. Натомість, при переведенні – керівником державної служби. Але ст. 31 визначає, що тільки для посад категорії “Б” і “В” рішення про призначення приймає керівник державної служби. І тільки він уповноважений приймати рішення про переведення згідно зі ст. 41 цього ж Закону. Відтак, призначення голів місцевих державних адміністрацій, тобто службовців категорії “А”, в порядку переведення Законом не передбачено, оскільки Президент, в даному випадку, не є для них керівником державної служби. І хто потім відповідатиме за перевищення службових повноважень?

Але ще більше здивування викликає постать самого Геннадія Заболотного, нинішнього голови Березівської РДА Одеської області, яку з незрозумілих міркувань планують десантувати на протестну Троєщину. Людину з Кропивницького, яка жодного дня не була на державній службі і пропрацювала в бізнес-структурах Кіровограду, за результатами якогось конкурсу Михайло Саакашвілі призначає на відповідальну посаду в Березівський район у вересні 2015 року.

Не пропрацювавши й року, 25 із 34 (більш ніж 2/3) депутатів загального складу Березівської районної ради 18-го серпня 2016 року проголосували за недовіру пану Заболотному. 

Згідно зі ст.9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Президент України має звільнити голову державної адміністрації у випадку висловлення йому недовіри двома третинами голосів депутатів відповідної ради. І хоча пан Заболотний сховався за рішенням суду з незрозумілою мотивацією, факт оцінки його діяльності представниками місцевого населення є беззаперечним.

У громади Деснянського району постає питання: а якими міркуваннями керується керівництво держави, коли призначає на посади чиновників без досвіду роботи, з іншої місцевості, без будь-яких позитивних показників своєї роботи? Чи столичний регіон не вважається складним? Чи голова РДА, який не знає навіть назви вулиць великого спального району, буде здатний оперативно вирішувати проблеми житлового фонду? Невже серед десятків тисяч столичного чиновництва, киян немає гідних кандидатур на таку відповідальну посаду, як голова району? Навіщо тоді утримувати таку армаду бюрократів, неспроможних гідно відповідати на виклики сьогодення? Звісно, це питання риторичні.

Ми сподіваємося, що чергове беззаконня не відбудеться на протестній Троєщині і не дійде в ці складні часи до збурення людей, вже зневірених після Революції Гідності у діях влади!!!Отож, оголошуйте та проводьте чесний прозорий конкурс на посади чиновників і давайте працювати гідним представникам місцевого населення в районі, де вони виросли!!! Ми тут живемо, нам тут працювати і вирішувати!!». – йдеться в повідомлені.

Журналісти видання FotNews вирішили особисто розпитати інформацію стосовно даноі проблеми в районі, і ось кілька думок від мешканців цього району щодо ситуації, яка зараз там відбувається:

Ольга Городенко, 34 роки, офісний працівник
«Наш район має багато специфічних проблем. І тому дивує, коли на посаду голови Деснянського району столиці пропонують перелітного птаха. Моя думка така: має бути тільки прозорий конкурс, і обирати мають людину місцеву, з досвідом і мотивацією».
Людмила Светлішіна, 56 років, вчителька
«Мало того, що кілька років у нашому районі (який розміром з середнє містечко) відсутній керівник… То нам тепер ще й хочуть нав'язати такого голову, котрого ніхто не знає, котрий має сумнівну репутацію. Скільки можна це терпіти?!».
Олександр Мельничук, 28 років, приватний підприємець
«Вважаю, що людина, яка вирішуватиме проблеми нашого району, має бути місцевим мешканцем. Вона має розуміти наші проблеми, з якими ми стикаємося щодня».
Прочитано 4096 раз Последнее изменение Четверг, 21 Сентябрь 2017 15:23

Комментарии   

+1 #1 Борис 20.11.2017 22:42
гірше чим є вже не буде
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com