ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Понедельник, 04 Сентябрь 2017 13:52

Керівниця ресторану кинула фіналіста «Мастер Шеф» Анатолія Цуперяка на гроші Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В київському ресторані на Хрещатику розгорівся черговий скандал навколо кидка з боку керівництва. Цього разу жертвами ресторанної афери став робочий колектив закладу на чолі з фіналістом проекту «Мастер Шеф» Анатолієм Цуперяком.

Власниця закладу Людмила Яриз, котра взяла на роботу в якості бренд-шефа Анатолія Цуперяка, відмовилась виплачувати через півтора місяця праці обіцяні кошти всім поварам. Більш того, пані Яриз не тільки відмовляється віддавати чесно зароблені кошти працівниками закладу, а ще порушуючи  законодавство України, не віддає трудову книжку Анатолія Цуперяка, без жодних пояснень.

Анатолій Цуперяк вже приніс вибачення на своїй сторінці в Facebook за те, що закликав своїх фанатів відвідати даний заклад, адже господиня ресторану  зависила за рахунок репутації Цуперяка ціни на страви, наче у справжньому дорогому ресторані Києва, а не «забігаловки за рогом».

«Дорогі Друзі я вже не Бренд-шеф Ресторану Яриз тому що керівниця даного закладу виявилася не порядною Людиною від якої втік весь колектив неотримавши зарплати! Прошу вибачення кого запрошував в даний заклад повіривши в щирість почуттів, слів і обіцянок Людмила Яриз!!!» - написав Анатолій на своїй сторінці.

Після розуміння того, що може розгорітись скандал навколо її закладу, пані Яриз вирішила не зупинятись і спробувала публічно образити Анатолія  за висвітлення скандалу навколо її ресторану, але публічної підтримки  з боку читачів пані Людмила так і не отримала, натомість більшість засудили ганьбливі вчинки жінки та закликали розрахуватись з колективом.

Колишні працівники закладу також долучились до публічних обговорень з пані Яриз та закликали її схаменутися поки не пізно і розрахуватись з людьми.

В свою чергу Анатолій Цуперяк вже заявив, що більше не буде дискутувати з пані Яриз, хай надалі це роблять правоохоронні органи:


«Я намагався спокійно все вирішити з пані Людмилою, навіть погоджувався на розстрочку в виплаті, але вона ні в яку не хоче слухати ні мене ні людей. Сьогодні я написав заяву в поліцію, налогову та інші структурні підрозділи, нехай тепер вони з нею розбираються, заодно і заберуть мою трудову книжку. Після публічних звинувачень та того бруду, який вона на мене вилила, більш говорити з цією людиною мені нема про що. Бог їй суддя. Своє я заберу, а вона нехай за своє відповідає по закону» - заявив журналістам FotNews Цуперяк, продемонструвавши відповідні копії заяв

Чим закінчиться даний скандал покаже час, а поки рестораном  та недобросовісною власницею займуться правоохоронні органи. В свою чергу фіналіст «Мастер Шеф» Анатолій Цуперяк підсумував відомою фразою події, що він не рекомендує даний заклад для відвідувань.

Прочитано 3863 раз Последнее изменение Понедельник, 04 Сентябрь 2017 17:11

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com