ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 20 Декабрь 2016 13:32

Майже 1,4 тис. правоохоронців охоронятимуть правопорядок в центрі Києва

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Майже 1400 правоохоронців охоронятимуть правопорядок 20-24 грудня на центральних вулицях Києва. 

Про це повідомили в прес-службі поліції Києва.

В Києві 20-24 грудня заплановано проведення масових заходів, які відбудуться в центрі міста. Особливу увагу поліцейські привернуть на забезпечення порядку під час засідання Верховної Ради України.

“В ці дні за порядком слідкуватиме 1381 поліцейський, які нестимуть службу не лише у місцях проведення заходів, але й на прилеглих до них територіях, станціях київського метрополітену, зупинках громадського транспорту тощо”, — повідомили у прес-службі.

Правоохоронці звертаються до киян та гостей міста з проханням не порушувати закон та сприяти працівникам поліції в охороні громадського порядку.

Прочитано 3214 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com