ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 25 Октябрь 2016 08:38

Виставка сімейних фото десятиріччя пройде у Києві Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

5-13 листопада всеукраїнська газета “День” проведе XVIII Міжнародну фотовиставку у столичній галереї “Лавра” під назвою “Сімейний альбом України”, на знімках експозиції зображені люди, які формують обличчя країни. 

передає FotNews з посиланням на Сultprostir.
“На цих фото можна буде побачити історії з життя наших військових, деякі політичні ходи та комбінації, на які, можливо, раніше і не звертали увагу, — розповідає директорка агентства маркетингу газети “День” Ярослава Ятченко.
Зазначається, що відбудеться певна ретроспектива останнього десятиріччя.
Редакція “Дня” провела конкурс, на який надіслали понад 2400 світлин. Журі відібрало 350 кращих робіт для виставки у різних номінаціях, додамо, що вік авторів до 18 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Києві відкрилася міжнародна виставка ляльок
“Наша виставка відверта, вона справжня. Завдяки представленим фото можна побачити, чим живе Україна, відслідкувати головні події останнього року. Ми намагаємося розставити правильні акценти, аби наші відвідувачі змогли, трохи повернувшись в минуле, проаналізувати побачене і зробити для себе висновки,” — сказала Я.Ятченко.

Прочитано 3203 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com