ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 18 Октябрь 2016 09:24

У Києві цього року планують провести ще два вертикальні забіги Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Цього року у столиці планують провести ще два вертикальні забіги у будинках компанії "Київміськбуд". 

Про це FotNews повідомили у прес-службі холдингу, після завершення першого забігу на Кубок "Київміськбуду", який відбувся у суботу, 15 жовтня.
Вертикальні забіги по сходам в висотних будинках поширені в Європі, в Україні ж такі змагання провели вперше. Ініціатором виступили Холдингова компанія «Київміськбуд» та біговий клуб "New Balance Top Runners". Цими вихідними 88 бігунів із чотирьох країн світу – України, Німеччини, США та Польщі намагалися здолати висотну будівлю на проспекті Возз’єднання. Учасникам запропонували подолати на швидкість сто десять поверхів. Перші 36 поверхів здолали всі. На друге коло зважились понад половину. У фіналі змагались десятеро найсильніших: п'ять чоловіків і п'ять жінок. У підсумку - 110 поверхів. Переможцем серед чоловіків став Василь Беца з результатом 3 хв.04 секунди, серед жінок лідером стала Лілія Лобанова, яка здолала відстань за 3 хв. 50 секунд.
Взяти участь у змаганнях міг будь-хто. Наймолодшому учаснику ледь виповнилось 20 років, найстаршому – 70. Серед учасників змагань були і люди з інвалідністю. Під час забігу чергували лікарі медичного центру "Медбуд" та реабілітологи з "Масажного патруля".
"Київміськбуд" завжди підтримує заходи, які спрямовані на зміцнення здоров’я і популяризацію здорового способу життя", - розповів керуючий справами "Київміськбуду" Юрій Зубко. Він додав, що зараз у Києві створюється безліч умов для безкоштовних занять спортом, від майданчиків, що встановлені майже у кожному будинку, до марафонів і забігів.
"Займатися спортом можна будь-де, будь-коли, було б бажання. Плануючи вертикальний забіг, ми намагалися довести, що тренуватися можна навіть у власному будинку", - вважає Юрій Зубко.
Культура вертикального бігу в Україні лише починає розвиватися, але організатори сподіваються, що незабаром зможуть сформувати національну збірну, яка представитиме Україну на міжнародному рівні.
Спільно холдингова компанія "Київміськбуд" і біговий клуб "New Balance Top Runners" планують цьогоріч провести ще два вертикальних забіги на висотних будинках компанії

Прочитано 3167 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com