ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 17 Октябрь 2016 10:24

До опалення у Києві вже підключили більше 79% житлових будинків Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У столиці до опалення вже підключили 79,3% житлових будинків. Про це йдеться на сайті “Київенерго”. 

передає FotNews.
Згідно з даними “Київенерго”, станом на 17 жовтня до опалення у Києві вже підкючено 79,3% житлових будинків, 99,4% дитсадків, 97,4% шкіл та 92,3% лікувальних закладів.
Найбільше будинків вже з опаленням у Деснянському (85,8%), Подільському (85,6%), Дніпровському (83,8%) та Шевченківському (83,6%) районах. У Печерському районі теплі батареї у 81,8% житлових будинків, у Святошинському — 79,4%, в Оболонському — 78,9%, у Солом’янському — 74,1%, у Голосіївському — 71,8%. Найменша кількість підключених до опалення будинків у дарницькому районі — 63,6%.
Нагадаємо, у Києві 12 жовтня розпочали вмикати опалення у житлових будинків. Школи, дитсадки та лікарні почали підключати до опалення 10 жовтня.

Прочитано 3149 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com