ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 10 Октябрь 2016 11:49

Сьогодні у школах, дитсадках і лікарнях Києва почнуть вмикати опалення Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні у столиці розпочнуть подачу тепла у заклади соціальної сфери. 

передає FotNews з посиланням на прес-службу “Київенерго”.
Так, згідно із розпорядженням Київської міськдержадміністрації від 5 жовтня, “Київенерго” сьогодні, 10 жовтня, розпочинає подачу тепла в столичні заклади соціальної сфери.
“Забезпечити з 10 жовтня підключення систем теплопостачання, розпочати подачу тепла в столичні школи, дитсадки та лікарні згідно їхніх заявок, починаючи з 10 жовтня ц.р. в пологових будинках, лікувальних установах, дошкільних та навчальних закладах, а також в соціально-медичних установах, підпорядкованих Департаменту соцполітики КМДА”, — йдеться у розпорядженні КМДА.
Також у прес-службі зазначили, що на сьогодні більш ніж 90% об’єктів соціальної сфери отримали акти готовності до опалювального сезону.
Департаментам охорони здоров’я, освіти та соцполітики КМДА спільно з керівниками теплопостачальних підприємств та закладів соцсфери доручено забезпечити організацію скоординованої роботи з підключення систем теплопостачання.
Як повідомляв FotNews, у садочки, школи і лікарні Львова подали опалення.

Прочитано 2898 раз Последнее изменение Понедельник, 10 Октябрь 2016 11:57

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com