ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 14 Сентябрь 2016 10:34

Київ виділив 900 тис. грн на проведення фестивалю "ГогольFEST"

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Цьогоріч київська міська влада виділила 900 тисяч гривень із міського бюджету на організацію фестивалю сучасного мистецтва “ГогольFEST”. 

Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, передає FotNews з посиланням на прес-службу КМДА.

“Міська влада завжди підтримувала цей знаковий для України фестиваль, щоправда, переважно на волонтерських засадах. Нам дуже приємно, що цього року ми, попри все, знайшли кошти та виділили 900 тисяч гривень на його проведення”, — повідомила Г.Старостенко.

Вона додала, що сьогодні надважливо створювати цікаві культурні події і мистецькі простори у віддалених від центру районах, зокрема на лівому березі столиці.

“ГогольFEST є важливим іміджевим проектом для нашого міста, адже в ньому кожного року беруть участь представники світового сучасного мистецтва європейських країн, а цьогоріч це — Литва, Швейцарія, Голландія, Ізраїль”, — підкреслила заступник голови КМДА.

Цього року “ГогольFEST” відкриється не лише як презентаційний майданчик, але і як навчально-виробничий комплекс сучасного мистецтва. У програмі фестивалю: зірки світового та українського театру, популярні виконавці на ATLAS Stage, майстри сучасної хореографії, візуальний проект “Burn”, “Babylon” за участю найвідоміших художників світу, безпрецедентний арт-ярмарок “Продажне мистецтво”, три кінотеатри, провокативні перфоманси, експериментальний фешн, інноваційні освітні технології, унікальна дитяча програма, цирк, театр ляльок, книжковий ярмарок, барахолка Кураж Базар, спеціальне гастрономічне меню від Ulichnaya eda та навіть підземний бункер у якості концертної зали.
Фестиваль пройде з 16 до 25 вересня на Арт-заводі “Платформа”.

Прочитано 218 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com