ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 10 Июнь 2016 10:32

Два поверхи Будинку профспілок у Києві знесуть найближчим часом - нардеп

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні останній день, відведений судом на демонтаж двох незаконних поверхів на Будинку профспілок, а саме на частині будівлі, яка належить Київській міській раді профспілок. 

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України, радник Київського міського голови Дмитро Білоцерковець.


“Закінчується час у „Будинку Профспілок“ — (беру в лапки, оскільки ніякого відношення до профспілок вони не мають), на добровільний демонтаж двох незаконних поверхів, які деякі аферисти примудрилися надбудувати після Революції Гідності. Нагадаю місто виграло в суді позов, щодо визнання дій „Будинку Профспілок“ незаконними і виконавча служба зажадала у них виконати рішення суду”, — написав Д. Білоцерковець.


Також депутат зазначив, що після 10 червня місто буде думати, яким чином технічно допомогти виконавчій службі виконати рішення суду.


Нагадаємо, столичний Будинок профспілок згорів у лютому 2014 року під час масових акцій протесту у Києві. Будівля, розташована на Майдані Незалежності,

використовувалася активістами як штаб національного опору. Під час штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого працівники силових структур підпалили Будинок профспілок, щоб учасники протесту покинули будівлю.


Як передавав FotNews, 17 грудня 2015 року Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий заявив, що Будинок профспілок на Майдані Незалежності відремонтують через 1,5 року.

Прочитано 256 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com