ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 21 Апрель 2016 13:09

Ще два сквери облаштують в Оболонському районі Києва

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Депутати Київради надали сьогодні статус скверу ще двом ділянкам в Оболонському районі.

Про це FotNews повідомили в прес-службі КМДА.

“За вимогою мешканців, відповідний статус дістала занедбана територія площею 0,52 га, яка знаходиться біля житлових будинків на вулиці Маршала Тимошенка, № 13 та № 15”, — сказано у повідомленні.
Наразі вона використовується здебільшого для вигулу домашніх тварин, але тепер є всі юридичні підстави для її благоустрою та перетворення на зону відпочинку для жителів Оболонського району.

“У звʼязку з цим буде внесено відповідні зміни до Програми розвитку зеленої зони Києва та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, розглянуто можливість залучення коштів меценатів для облаштування та озеленення скверу”, — додали у повідомленні.

Повідомляється, що такі ж зміни очікують занедбану земельну ділянку площею 0,19 га на вулиці Зої Гайдай — між житловим будинком № 7 та нежитловою спорудою № 5. Місцеві мешканці були занепокоєні планами її власників і користувачів організувати там під’їзд автотранспорту за рахунок зеленої зони.

Так, для владнання конфлікту було проведено громадські слухання, на яких досягнуто компромісу: власники нежитлової будівлі відмовились від свого наміру, а мешканці пообіцяли посприяти в благоустрою діючого під’їзду. Реалізація цих рішень не потребує додаткових витрат з місцевого чи державного бюджетів у даному бюджетному періоді.

Прочитано 448 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com