ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Пятница, 15 Апрель 2016 14:17

Фестиваль "Книжковий арсенал" стартує у Києві 20 квітня

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У столичному Мистецькому арсеналі 20-24 квітня відбудеться VI міжнародний фестиваль “Книжковий арсенал”.

Про це повідомляється на сайті Мистецького арсеналу, передає FotNews.


У рамках “Книжкового арсеналу” запланована книжкова виставка за участю більш ніж 170 провідних видавництв та міжнародних партнерів. Ярмарок займає найбільшу залу Мистецького арсеналу площею 3500 кв.м. Цього року “Книжковий арсенал” презентує розширену міжнародну секцію ярмарку та сцену “Кафе Європа”.\
Передбачається участь відомих письменників, філософів, літературних діячів та митців з більш ніж 10 країн. Крім фестивальних заходів, на відвідувачів чекатиме оновлений простір постійного інноваційно-освітнього проекту Мистецького арсеналу для дітей та підлітків — Арсенал ідей.


Вперше на “Книжковому арсеналі” будуть випробувані медійні формати: публічні інтерв’ю, інтелектуальні дискусії між популярними авторами або відомими інтелектуалами, журналістами, експериментальні літературно-музичні перформанси. Новинкою є й літературна программа, яка складатиметься переважно з авторських, тематичних проектів.


Серед інших спецпрограм — поетична сцена, майданчик ілюстраторів, платформа незалежних малих книгарень, проект від об’єднання малих видавців, спеціальна кіно-програма, виставки і майстер-класи з ілюстрації, виставка art book, майстерня текстового дизайну, друкарські майстерні, кафе мальованих історій та графічної прози, майданчик мистецького самвидаву, конкурс на найкращий книжковий дизайн тощо.


Також на ярмарку буде заснований Видавничий майданчик, щоб надати можливість видавцям також презентувати книги, оранізувати дискусії і лекції, що не увійдуть у кураторські програми.


Нагадаємо, у програмі п’ятого “Книжкового арсеналу” відбулося близько 400 подій.

Прочитано 323 раз Последнее изменение Пятница, 15 Апрель 2016 14:45

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com