ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 15 Сентябрь 2015 08:59

Є.Місюренко: Низькі зарплати породжують високі тарифи

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

«Чим відрізняються розвинені країни від «бананових» республік? Насамперед – ставленням до людини, рівнем забезпечення їй гідного життя через справедливу оплату праці»

Таку думку на своїй сторінці в фейсбук виразив депутат Київради від Радикальної партії Євген Місюренко.


«У таких державах частка зарплат і пенсій у валовому внутрішньому продукту складає 60-80 відсотків. В Україні ця цифра становить 29 відсотків. Це ставить нас в один ряд з іншими слаборозвинутими країнами світу.


Жоден з українських президентів та прем’єрів не намагався навіть порушити питання принизливо несправедливих зарплат і пенсій. Не хочуть говорити про це й провладні депутати та урядовці. Чому?


Представники влади вперто стверджують, що питання про підвищення зарплат і пенсій є популізмом. Насправді ж саме високі зарплати й пенсії підвищують купівельну спроможність громадян, створюючи попит, який і стимулює розвиток національної економіки. Куплені українцями товари фактично і є своєрідними внутрішніми інвестиціями, яких так бракує нашій країні. Високі зарплати і пенсії є елементом балансу між виробництвом і споживанням, що забезпечує постійний розвиток промисловості, аграрного сектору та сфери послуг. Якщо ж населення не може спожити вироблене в країні, то виробник, природно, згортає свою діяльність, скорочуються робочі місця і починається стагнація. Що, власне, ми і спостерігаємо останніми роками. За умов несправедливого розподілу ВВП, що є причиною ганебної бідності українців, наживаються лише олігархи, які реалізовують продукцію своїх підприємств через офшори за кордоном. Таким чином в умовах кризи «жирує» невеличка купка глитаїв, а народ дедалі бідніє. Так чиї інтереси захищає своїми діями влада, коли розповідає, що розмови про гідні зарплати й пенсії – популізм?


Оголошене владою жалюгідне підвищення зарплат і пенсій є наругою над здоровим глуздом і дешевим передвиборчим піаром влади, бо підвищення має бути в 2-3 рази більшим від існуючого сьогодні мінімуму, а не на півтори сотні гривень, зневажливо кинуті «з барського плеча»»

Прочитано 243 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com