ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 14 Август 2015 10:08

О.Вовченко: Накопичення боргів є найбільшою загрозою для нормального проходження опалювального сезону в столиці

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Підготовка до опалювального сезону в Києві: йдемо за планом»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук депутат Київради від Радикальної партії Олександр Вовченко


«Попри аномальну спеку, все більше уваги громадськості прикуто до підготовки до опалювального сезону. Оскільки я входжу до складу Міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до осінньо-зимового сезону, тримаю питання забезпечення Києва енергоносіями на постійному контролі.


Можу стверджувати, що на сьогодні в цілому столиця за рівнем підготовки до зими виходить на планові показники. Так, Київ забезпечують електроенергією та теплом три станції – ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і Дарницька ТЕЦ. При цьому ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 використовують газ або мазут, а Дарницька ТЕЦ працює на вугіллі. Таким чином, всі проблеми та ризики, які сього маємо з постачанням вугілля, потенційно можуть вплинути на роботу лише однієї столичної ТЕЦ - Дарницької.


Сьогодні на Дарницькій ТЕЦ накопичено 56 тис. тонн вугілля, що відповідає затвердженим плановим показникам. Так само в суворій відповідності до затверджених річних графіків, проводяться всі ремонтні роботи енергоблоків та мережевого господарства (їх завершать до 1 листопада – до початку опалювального сезону). При цьому,Дарницька ТЕЦ може працювати і на газу, але собівартість генерованої енергії буде набагато вищою.


Що стосується ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, то надійне забезпечення їх газом наразі залежить лише від справності платежів за цей самий газ. І сьогодні найбільшою проблемою для надійного енергозабезпечення столиці є рівень розрахунків споживачів за енергію та тепло і, як наслідок, розрахунки ПАТ «Київенерго» з НАК «Нафтогаз України».


Станом на 4 серпня заборгованість «Київенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, становила близько 2,5 млрд грн, в т.ч. майже 1,7 млрд грн – за газ, використаний у 2015 році для виробництва електроенергії.


Такі борги вивели «Київенерго» на перше місце серед усіх боржників НАК "Нафтогаз". Водночас, серед боржників «Київенерго» є і бюджетні установи, комунальні підприємства. Подальше накопичення боргів фізичних та юридичних осіб перед Київенерго призведе до нарощення боргів перед Нафтогазом, а це, в свою чергу, може спричинити відключення ТЕЦ від газопостачання.


Отже, на сьогодні саме подальше накопичення боргів є найбільшою загрозою для нормального проходження опалювального сезону в столиці. Також, звичайно, на проходження опалювального сезону в Києві впливає стан загального енергетичного балансу по всій країні. Зараз ми щоденно працюємо над тим, щоб цей баланс дозволив нам увійти в зиму з достатнім рівнем накопичення енергоносіїв. Наразі ж в цілому по країні маємо складу, але контрольовану ситуацію»

Прочитано 280 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com