ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

КИЇВ Online

Державна архітектурно-будівельна інспекція заборонила будівництво житлового комплексу Park Lake City в селі Підгірці Обухівського району Київської області

У дорожньо-транспортній пригоді, що сталася вранці на столичному проспекті Лобоновського, загинув поліцейський.

До 2025 року створити умови, за якими кожна дитина матиме змогу виховуватися в родині – такі плани ставить перед собою Служба у справах сім’ї і дітей виконавчого органу КМДА

Понедельник, 18 Декабрь 2017 15:16

Центр Києва зупинився в заторах

Автор

Під час снігопаду в Києві паралізовано рух транспорту майже по всьому місту. 

Станом на 1 жовтня населення столиці заборгувало за опалення і гарячу воду 1,3 млрд гривень.

У зв’язку з проведенням у столиці 7 жовтня змагань з велосипедного спорту у столиці буде обмежено рух усіх видів транспорту, передає Fotnews з посиланням на прес-службу КМДА.

Мешканці Деснянського району столиці вже стомилися від того, що вже протягом кількох років найбільший за кількістю населення район Києва існує без очільника місцевої адміністрації. 

В київському ресторані на Хрещатику розгорівся черговий скандал навколо кидка з боку керівництва. Цього разу жертвами ресторанної афери став робочий колектив закладу на чолі з фіналістом проекту «Мастер Шеф» Анатолієм Цуперяком.

За півроку у столиці зафіксовано 216 випадків самогубств. Про це йдеться у відповіді поліції Києва на запит депутата Київської міської ради Олександра Пабата.

Майже 1400 правоохоронців охоронятимуть правопорядок 20-24 грудня на центральних вулицях Києва. 

Рух вулицею Хрещатик у центрі столиці обмежено.

Страница 1 из 26
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com