ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Хронологія виборів на 206 окрузі

О 20 годині, після закриття дільниць, соціологічна служба "Социс" оприлюднить результати так званого екзитполу.

 Соціологічна група "SOCIS" бере участь у підкупі виборців на користь кандидата від влади Микитася. 

 

 

Чернігівські тітушки видають себе за журналістів.Віталій Хрустицький, начальник охорони міського голови Чернігова Владислав Атрошенко, приїхав захищати організатора підкупу виборців Світлану Пушкову, затриману правоохоронцями "на гарячому".

Знайдіть 10 відмінностей між кандидатом від Радикальної партії Олега Ляшка та двійником від влади. 

"Провладний кандидат Максим Микитась за прикладом мажорних кандидатів, роздає стандартні супові набори."


Зловили працівників псевдо екзит-полу від "Соціс", які насправді контролюють підкуп голосів за провладного кандидата Микитася.

На виборчій дільниці № 741079 (міська дезінфекційна станція, актова зала вул.Старобілоуська, 15, м.Чернігів) масово голосують військові по воєнним квиткам. 

«Знайдіть 10 відмінностей між кандидатом від Радикальної партії Олега Ляшка та двійником від влади. Провладний кандидат Микитась намагається розділити голоси нашого кандидата.»


З Чернігова виїхало два автомобіля з грошима, щоб застосувати "карусель" на дільницях.  Ми їх зараз ловимо.

З 8:00 ранку голова ОВК на 206 окрузі Анатолій Сульдін (квота БПП) не допускав до залу засідань довірених осіб кандидатів, офіційних спостерігачів і пресу. 

Погода, Новости, загрузка...

 

 

Анонсы

Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com