ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Четверг, 06 Ноябрь 2014 12:23

Олексій Оскер пообіцяв не допустити до Парламенту регіонала Барвіненка через суд Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Екс- кандидат від Радикальної партії та Голова ГО «Євро Столиця», Оскер Олексій на своїй сторінці ФБ пообіцяв не впустити до Парламенту регіонала Барвіненка, мотивуючи доказами фальсифікацій на 141 окрузі, які він планує надати в суді

« Я здивований і приємно вражений, що виборці 141 округу повстали проти результатів виборів, в яких ОВК намалювало переконливу перемогу регіоналу Віталію Барвіненку. Тому, з усією переконливістю, офіційно заявляю, що я не допущу цього регіонала і свинорила Барвіненка, як його ласкаво кличуть виборці, до Парламенту. Я через суд свого часу відібрав мандати у Балоги, Домбровського і Маркова, тому мені вистачить життєвого досвіду і доказів, аби ЦВК визнало вибори на 141 окрузі сфальсифікованими, і призначило перевибори, а правоохоронні органи притягнули до кримінальної відповідальності фальсифікаторів», - написав Оскер.

  Також на він опублікував звернення громадських організацій, в яких люди вимагають від влади анулювати результати виборів, змінити ОВК і притягнути до кримінальної відповідальності винних.

 

 

  Нагадаємо, що раніше Оскер по заяві Кармазіна мав пряме відношення до судових баталій по оскарженню рішень ЦВК, в яких тодішні депутати Домбровський, Марков та брат Балоги були визнані депутатами не зважаючи на факти фальсифікацій.   

Прочитано 534 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com