ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Четверг, 09 Октябрь 2014 10:57

Олексій Оскер: коханка Діна Базиленко, це не остання чиновниця Барвіненка, яку ми люструємо. Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

 

У середу, 9 жовтня, в Білгород-Дністровську, Одеської області, активісти місцевого «Евромайдана» та представники ГО «Євро Столиця» прийшли в районну адміністрацію вимагати усунути від роботи з наступним звільненням начальницю відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно Діни Базиленко. 

 

 

Про це з місця подій повідомив головний редактор FotNews та кандидат в народні депутати по 141 округу від партії Олега Ляшка - Олексій Оскер.

  Так, представники громадськості, представниками місцевого «Евромайдана» на чолі з активістом Оскером прийшли в будинок районної адміністрації Білгород-Дністровська з вимогою відсторонити від виконання службових обов'язків, з наступним звільненням чиновниці Діни Базиленко з причини численних скарг від громадян на те, що Базиленко вимагає хабар за кожен оформлений документ. Не заставши її на робочому місці, активісти вирушили до безпосереднього керівника Базиленко, де написали клопотання про відсторонення чиновниці від роботи.

   У той самий час, коли клопотання активістів реєстрували в секретаріаті, Базиленко з'явилася в приміщенні районної адміністрації, де її спробували затримати глава місцевого люстраційного комітету Олена Саренко і її дочка. Крім того, при появі чиновниці були присутні представники громадськості, які зібралися в фойє будівлі райадміністрації на підтримку активістів.

  Між дочкою Саренко Анастасією та Базиленко зав'язалася бійка, в ході якої начальниця відділу держреєстрації прав на нерухоме майно вдарила дівчину ногою, після чого спробувала сховатися в одному зі службових кабінетів. Однак, не встигла цього зробити, оскільки слідом за нею увійшли інші активісти. Базиленко відмовилася спілкуватися з громадськими працівниками і на звернення до неї Олексія Оскера на ім'я та батькові, відповіла, що вона - не Діна Базиленко. На прохання представитися чиновниця реагувала агресивно, вимагала у активістів покинути приміщення кабінету. При цьому, співробітниці райадміністрації, в чиєму кабінеті намагалася сховатися Базиленко, стверджували, що ця жінка їм не знайома і «вона напевно заблукала». Варто відзначити, що чиновниці також наполягали на тому, щоб громадські працівники покинули їх кабінет, паралельно з цим, показуючи, що присутність нібито «сторонньої» Діни Базиленко їм ніяк не заважає. У той же час, безпосередній начальник Базиленко, Віталій Юраш публічно підтвердив, що жінка, яка стверджувала, що вона не є Діною Базиленко, і є зазначена чиновниця.

   Варто відзначити, що Базиленко вдалося все-таки закритися в чужому кабінеті завдяки тому, що співробітниці райадміністрації залишили в дверях ключ.

   У підсумку, після написаного дочкою Олени Саренко, Анастасією заяви в правоохоронні органи про фізичне напад на неї з боку голови відділу держреєстрації, начальник місцевої міліції підполковник Володимир Масло проводив Базиленко в міліцію.

   Нагадаємо, що згідно свідченням очевидців, «тітушкі» напали на Олену Саренко в 141 виборчому окрузі Одеси зі словами: "Це тобі за Барвіненко, с * ка" і "Не чіпай Барвіненко, це тобі за Діну". Напередодні побиття глава люстраційного комітету Білгород-Дністровська виступила на міському віче, де публічно заявила про зловживання Барвінвіненко і його ставлениці Базиленко.

 

Прочитано 1743 раз Последнее изменение Четверг, 09 Октябрь 2014 11:00

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com