ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Вторник, 07 Октябрь 2014 12:39

Активісти вимагали звільнення чиновника режиму Януковича під стінами ДАБІ України

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні під стінами ДАБІ України відбувся мітинг членів ГО «Євро Столиця» з вимогою звільнити чиновника часів Януковича – Ратич Надію. Активісти вимагали від керівництва апарату негайного звільнення її з посади, посилаючись на закон про люстрацію і відкритті кримінальні справи на неї.

 

На діалог к представнику ГО вийшов перший заступник голови ДАБІ України - Драч Сергій Васильович, який прийняв і зареєстрував лист з вимогами.

 

 Також, представник ДАБІ у розмові з активістами і представниками громадськості підкреслив той факт, що пані Ратич вже раніше була виписана одна догана і був зафіксований факт  відкриття кримінальної справи по документообігу.

 

  Керівництво пообіцяло провести особисте розслідування по даній особі. Активісти в свою чергу пообіцяли повернутись, якщо їх вимоги не будуть доведені до кінця, а останні відголоски Партії Регіонів і клану Януковича не підпадуть під люстрацію народу.

 

Прочитано 824 раз Последнее изменение Вторник, 07 Октябрь 2014 13:03

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com