ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Среда, 01 Октябрь 2014 13:35

Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

  Політолог, Громадський діяч, Голова ГО «Євро Столиця» та кандидат в Народні депутати від партії Олега Ляшка по 141 округу – Оскер Олексій визвав на відверту розмову Авакова, після його останнього порівняння майданівців с маргінальними дибілами.

  «Аваков на своїй сторінці в ФБ виклав своє бачення останніх «смітникових» подій навколо ворогів України. Зокрема, Міністр внутрішніх справ має хамство обзивати суспільство, яке керуючись виключно 5 Ст. Конституції України, наводить лад в державі – маргінальними дибілами, при цьому прикривається євроінтеграцією та перемогою «нашої» революції. На завершення Аваков закликає не опускати дух революції та уподобатися дикунам.

  Аваков: «Еще пару разбитых лиц Шуфричей, линчеванных Пилипишиных и Европа отвернется от нашей победившей революции. Боюсь, что и Америка тоже. Господа радикалы, не будьте маргинальными дебиламиНо явите ж высокий дух революции достоинства. Не уподобляйтесь люмпенизированным дикарям. Украина - европейская страна!»

А тепер Сєня, слухай мене уважно, а якщо це звернення збере безліч перепостів та лайків, то і всіх нас!

 1)- Хто тобі дав право прикриватися революцією і називати її нашою? Той факт, що ти став Міністром без погодження Майдану, ще не надає тобі морального права називатися нашим, як і факт обливання тебе зеленкою, а тим паче твоя відсутність на Майдані під час революційних подій.

 2)- Хто тобі дав право називати українське суспільство, яке виконує справедливі вимоги Майдану, маргінальними дибілами? Ти у Януковича навчився чи у Кернеса? Може Добкіна в youtube передивився?

 3)- Ти «тягнеш мазу» за всю владу, обіцяючи прийняти Закон про люстрацію. А хто ти такий, аби розписуватися за всіх?  Спікер? Представник  коаліційної більшості? Президент?

4)- Свої погрози про те, що Європа відвернеться від нас залиш при собі. Вона це точно зробить лише в тому випадку, якщо побачить, що Українська влада змінила лише назви партій і кольори, керуючись старими методами і залишаючи при владі всіх регіоналів, як ви це зараз робите, а українці не намагаються навіть очистити Україну від цієї вчорашньої погані.

5)- Остання твоя фраза, що Україна європейська держава, має право на життя, але не ти її такою зробиш, а ми, суспільство, народ, українці. А ти залишайся зі своїми маргінальними дибілами і продовжуй їх покривати і захищати, але не путай їх з НАМИ!

І останнє, твоє місце, як Міністра, в зоні АТО, а не в facebook, почитай історію великих полководців»

 

Чи вистачить сміливості відповісти Міністру на звинувачення, покаже час.

Прочитано 1355 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com